TECHNOLOGIA

Stawiamy na połączenie tradycji i nowoczesności. Stale rozwijamy się dla Was!

1.

Warzywa najwyższej jakości

Bazujemy przede wszystkim na produktach z naszego, dolnośląskiego regionu, gdzie sami doglądamy każdego etapu wzrostu poszczególnych warzyw.

Stosujemy nasiona najwyższej jakości, przebadane pod tym kątem w stacjach nasiennych, w których nie stosuje się technoligii GMO.

Stawiamy na uprawę pod ścisłą kontrolą, bez stosowania nadmiernych ilości szkodliwych pestycydów.

2.

Zaawansowana technologia

W naszym zakładzie kładziemy nacisk na rozwój i wdrażamy najnowsze technologie, aby stale podnosić jakość naszych produktów końcowych.

Posiadamy własne zaplecze magazynowe oraz nowoczesną linię służącą do przetwarzania warzyw oraz ich pakowania, tak by jak najdłużej zachowały świeżość nie tracąc przy tym swoich właściwości. Warzywa przed pakowaniem przechodzą dwuetapowy proces czyszczenia: maszynowy i ręczny.

3.

Wrażliwość na potrzeby klienta

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klientów oferując różne formy produktów: obrane lub w skórce, w całości, jak również krojone: ćwiartki, frytki, plastry.

Opakowanie próżniowe Vacuum, które stosujemy gwarantuje wysoką jakość produktu. Warzywa mogą być surowe lub gotowane. W zależności od sposobu przygotowania wstępnego nadają się do spożycia po odpowiedniej obróbce termicznej (gotowanie, smażenie, pieczenie).

 

 

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy!