O NAS

Wszystko co robimy, robimy w zgodzie z naturą!

Kim jesteśmy?

 

Jesteśmy dolnośląską grupą producencką zajmującą się uprawą, produkcją, jak również przetwórstwem płodów rolnych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu odmiany naszych warzyw są starannie wyselekcjonowane i zawsze wysokiej jakości.

 

Czym się zajmujemy?

 

Zjmujemy się produkcją i przetwórstwem płodów rolnych jakimi są przede wszystkim ziemniaki. Oferujemy ziemniaki obrane lub w skórce, zapakowane próżniowo. Ziemniaki są gotowe do spożycia po odpowiedniej obróbce termicznej (gotowanie, smażenie, pieczenie).

Ziemniaki dostępne są w trzech typach kulinarnych. Każda z odmian na podstawie zawartości suchej masy i skrobi jest zakwalifikowana do typu kulinarnego, który jest wskazówką dla konsumenta, w jaki sposób najlepiej dobrać odmianę do celów kulinarnych. Więcej o typach ziemniaków , oraz innych warzyw można dowiedzieć się w zakładce OFERTA.

 

Co nas wyróżnia?

 

Nowoczesna linia produkcyjna, którą posiadamy w naszym zakładzie służy do odpowiedniego przygotowania produktów przed zapakowaniem. Ziemniaki oraz inne warzywa, są starannie selekcjonowane, myte i czyszczone (zarówno maszynowo, jak i ręcznie), następnie przechodzą proces pasteryzacji czyli konserwacji poprzez zastosowanie odpowiednio dobranego podgrzewania produktów spożywczych, tak aby zniszczyć lub zahamować wzrost drobnoustrojów chorobotwórczych lub enzymów przy jednoczesnym zachowaniu smaku produktów i uniknięciu obniżenia ich wartości odżywczych.

Następnie produkty pakowane są w opakowania vacuum, które gwarantują wysoką jakość produktu i pozwalają na dłuższe ich przechowywanie bez utraty smaku i wartości odżywczych.

 

Co można zyskać korzystając z naszych produktów?

 

1. Czas - produkt jest czysty, obrany a nawet ugtowany! Wystarczy chwilę podgrzać (skraca się również czas gotowania surowych), upiec w piekarniku lub na patelni, posiekać do sałatki, usmażyć we frytownicy i delektować pysznym smakiem!

2. Energię na wniesienie, obranie i ugotowanie.

3. Koszty pracownika.

4. Koszty wywozu odpadków.